Loading...

+90 544 147 67 00

Eğitimler

Buradasınız : Argus Danışmanlık / Eğitim Takmimi

Eğitim Takvimi

Eğitim Takvimi; genel katılıma açık eğitimlerimizi aşağıdaki eğitim takviminden inceleyerek, kendinize yönelik eğitimleri seçebilirsiniz.
Eğitim TarihiEğitim AdıSüresiEğitim YeriEğitim Ücreti
16-16 Mayıs 2023Proaktif Performans ve Etkili Yönetim Teknikleri1 günZoom üzerinden online600 ₺ + KDVKAYIT

Eğitim Danışmanımız Sn.Bülent İlkehan'ın sunacağı sıra dışı bu yeni eğitimde, kendine yatırım yapmak isteyen bireyler için etkinliği kanıtlanmış çözümler sunulmaktadır.

Etkili olmak – hatta ayakta kalmak-- yalnızca ne kadar çaba harcadığımıza değil, çabalarımızı doğru ormanda harcayıp harcamadığımıza bağlıdır. Hemen her sektör ve meslekte güvenli dönüşüm önce liderliği, sonra da yöneticiliği gerektirir.

Başarılı ve mutlu bir yaşam sürdürmek ve iş yerindeki verimimizi arttırabilmemiz için; değişime kolaylıkla ve hızla uyum sağlayabilmemiz, birbirimizi çok iyi anlamamız, esnek ve anlayışlı davranabilmemiz,  kendimizi ve başkalarını motive edebilmemiz, işbirliği yapan başarılı takımlar kurabilmemiz ve gergin ortamlarda davranışlarımızı kontrol edebilmemiz gerekmektedir.

Proaktif insanların davranışları, temelinde duygular olan koşulların ürünü değil, temelinde değerler olan kendi bilinçli seçimlerinin ürünüdür. Bir değeri, bir etkinin / uyaranın, önüne geçirme yeteneği, proaktif insanın güçlü özünü oluşturur.

Yöneticiler öncelikle kendini ve ekibini çok iyi tanımalı, farklı yetkinlikteki çalışanlarına farklı şekilde liderlik yapmaları gerektiğinin nedenlerini  çok iyi bilmelidir.  Etkili bir yönetici olmak için gereken; durumsal liderlik, motivasyon, delegasyon ve gelişim rehberliği gibi önemli teknikler, eğitimimizin konusunu oluşturmaktadır.

Bu eğitim bireylerin kendileri ve çevreleri ile iletişimlerindeki sorumluluklarını hızla geliştirmeyi ve bu sayede Organizasyon’da çalışanların performanslarını yükseltmeyi ve karlılığı önemli ölçüde arttırmayı amaçlamaktadır.

14-14 Haziran 2023Profesyonel Satış Becerileri1 günZoom üzerinden online450 ₺ + KDVKAYIT

Satış kadrolarındaki nispeten deneyimli satışçılar için hazırlanan bu eğitimde, Satışın adımları DSUI modeli ile anlatılmaktadır. Grup çalışmaları, vaka çalışmaları ile hareketli ve keyifli bir eğitim ile satışçıların bu güne kadar başarılı oldukları satışlarda ya da ilişkilerde ne yaptılar da başarılı oldular, ya da başarısız oldukları satışlarda ne yaptılar da başarısız oldular, bu konularda farkındalık kazanacakları çok tercih edilen bir eğitim programıdır.

22-22 Haziran 2023Yöneticiler için Performans Görüşmesi Yapma ve Doğru Geri Bildirim1 günZoom üzerinden online600 ₺ + KDVKAYIT

Bir organizasyonda verimli ve etkin bir yönetici olmanın en önemli unsurlarından biri de çalışanlarınızın verimini düşüren sorunları keşfederek önleyici tedbirler almak ve işe bağlılıklarını artırmaktır. Oysa yapılan gözlemlerde, yöneticiler arasında etkili ve çalışanın performansını doğru yöne sevk edici geri bildirimin çok nadir olduğu görülmektedir. 

Geribildirim olumsuz olduğunda kişiliğe yönelik olarak verilmesi, çalışanın performans ve motivasyonunda çok ciddi gerilemelere yol açabilir. Hiç geribildirim vermemek ise, çalışanın kendi farkındalığı açısından çok zararlıdır.

Bu seminerde yöneticilerin, bireylerin iş yaşamında gereksinim duyduğu geribildirimleri doğru yöntemlerle aktararak gelişimi kolaylaştırmaları ve bu şekilde etkili ve çalışanın performansını doğru yöne sevk etmeleri amaçlanmaktadır. Bu sayede çalışanların performansları olumlu yönde gelişecek ve sağlanan verim artacaktır.

23-23 Haziran 2023Zor Müşteriler İle Başa Çıkma ve Stres Yönetimi1 günZoom üzerinden online600 ₺ + KDVKAYIT

Bu eğitim ile müşteri ile teması olan çalışanların, her aşamada müşteri odaklı davranışı öğrenmeleri, itirazları karşılayabilmeleri, kendilerini zorlayan soruları cevaplayabilmeleri, kızgın müşterileri sakinleştirebilmeyi ve bu durumdan kaynaklanan stresle başa çıkma yöntemleri öğretilmektedir.

Eğitim sonrasında müşteri memnuniyeti artmakta, zor müşteri ile daha kolay başa çıkan çalışanların vaktini daha çok verimli alanlarda kullanmasına olanak sağlanmaktadır.

Eğitimler

 • Eğitimlerin kişi sayısı sınırlıdır
 • Eğitimin tamamına katılım durumunda “Katılım Sertifikası” verilmektedir

Açık Eğitimlere Kayıt

 • Kayıt formu ile ön kayıt alınmış olur.
 • Kesin kayıt sonrasında ödeme dekontu talep edilir
 • Eğitimlerimiz anlaşmalı otellerde gerçekleştirilmektedir
 • Eğitimlerimiz 9:30 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.
 • Eğitim dokümanları, kırtasiye seti, öğle yemeği ve ara ikramlar ücrete dahildir.
 • Argus Danışmanlık, tarih, yer, eğitimci değiştirme ve programı iptal etme hakkını saklı tutar, ücreti kesintisiz ve gecikmesiz iade eder veya isteyenlerin ücretlerini başka bir eğitim için saklı tutar.
 • Eğitim bedeli, eğitim tarihinden 7 gün önce Argus Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri'nin Denizbank'taki hesabına yatırılmalıdır.
 • Eğitime üç gün kala katılımcı tarafından yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmamakta, isim değişikliği mümkündür.
 • Eğitim merkezi bölgelerdeki 4-5 yıldızlı otellerde yapılır.

Banka Detayı:
Ebru Dinçer (Argus Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri)
Denizbank 3.Cadde Bahçeşehir Şubesi
IBAN: TR14 0013 4000 0147 9010 8000 01