Loading...

+90 544 147 67 00

EKİBİMİZ

Buradasınız : Argus Danışmanlık / Ekibimiz

Bülent İlkehan | Genel Müdür

Bülent İlkehan

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı.

İş hayatına 1991’de Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı olarak başladı.  Yetkili Müfettiş Yardımcısı olduktan sonra 1995’de Esbank’ta Pazarlama Portföy Yöneticiliği,  1996’da Osmanlı Bankası Yenicami/Eminönü şubesinde Pazarlama Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2002’de Amerikan PNC Bank Türkiye Temsilciliği’ne Krediler Müdürü olarak transfer oldu. Pittsburgh’ta merkezi bulunan PNC Bank Genel Müdürlüğü’ndeki workshoplara katıldı. 2003 -2010 yılları arası Akbank’ta Gayrettepe Ticari, Pangaltı, Ümraniye Şubelerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı.  Akbank’ta aynı zamanda banka içi eğitimlerde verdi. 2010’da Denizbank’a geçerek Denizbank Bankalar Caddesi Şube Müdürü, 2012 ‘de Finansbank Galata Ticari Şube Müdürlüğü görevine atandı. 

Türkiye'nin en iyi bankalarında uzun yıllar Perakende/Karma/Ticari Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, Finansbank Galata Ticari Şube Müdürü iken, 23 yıllık bankacılık kariyerini noktalayarak Temmuz 2014’de NMTS (New Millennium Training Solutions) Firmasına Eğitim Danışmanı olarak transfer oldu. Üç yıl, Millennium Training (NMTS) firması ile Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank gibi Ülkemizin en önemli devlet ve özel sektör bankalarına "sonuçlara etki eden" kurumsal eğitimler tasarladı ve eğitimler verdi.

07/2017’de Argus Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firmasının kurucu genel müdürü olarak göreve başladı. Bu firmada eğitim hizmetlerinin yanında Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Tasarımı konularında başarılı çalışmalar yaptı. Ayrıca, yatırım kredileri, finansal check up, finansal danışmanlık,  kredi ve borç yapılandırması gibi finansal konularda müşterilerine destek vermektedir.

İletişim, Satış ve Pazarlama, Yönetim, Strateji ve Liderlik gibi konularda eğitimler tasarlayarak, insanların ve kurumların gelişimine katkıda bulunmaktan ve etkin sonuçlar almaktan büyük keyif alan İlkehan;

  • BCB- Boğaziçi Counseling for Business'te Kıdemli Danışman olarak görev yapmakta,
  • BUMED-Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği ve
  • Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı -  Finans Kulüp üyesidir.