Loading...

+90 212 371 86 48

EKİBİMİZ

Buradasınız : Argus Danışmanlık / Ekibimiz

Bülent İlkehan | Genel Müdür

Bülent İlkehan

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı.

İş hayatına 1991’de Garanti Bankası Müfettiş Yardımcısı olarak başladı.  Yetkili Müfettiş Yardımcısı olduktan sonra 1995’de Esbank’ta Pazarlama Portföy Yöneticiliği,  1996’da Osmanlı Bankası Yenicami/Eminönü şubesinde Pazarlama Yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2002’de Amerikan PNC Bank Türkiye Temsilciliği’ne Krediler Müdürü olarak transfer oldu. Pittsburgh’ta merkezi bulunan PNC Bank Genel Müdürlüğü’ndeki workshoplara katıldı. 2003 -2010 yılları arası Akbank’ta Gayrettepe Ticari, Pangaltı, Ümraniye Şubelerinde Şube Müdürü olarak görev yaptı.  Akbank’ta aynı zamanda banka içi eğitimlerde verdi. 2010’da Denizbank’a geçerek Denizbank Bankalar Caddesi Şube Müdürü, 2012 ‘de Finansbank Galata Ticari Şube Müdürlüğü görevine atandı. 

Türkiye'nin en iyi bankalarında uzun yıllar Perakende/Karma/Ticari Şube Müdürü olarak görev yaptıktan sonra, Finansbank Galata Ticari Şube Müdürü iken, 23 yıllık bankacılık kariyerini noktalayarak Temmuz 2014’de NMTS (New Millennium Training Solutions) Firmasına Eğitim Danışmanı olarak transfer oldu. Üç yıl, Millennium Training (NMTS) firması ile Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank gibi Ülkemizin en önemli devlet ve özel sektör bankalarına "sonuçlara etki eden" kurumsal eğitimler tasarladı ve eğitimler verdi.

07/2017’de Argus Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri firmasının kurucu genel müdürü olarak göreve başladı. Bu firmada eğitim hizmetlerinin yanında Müşteri Deneyimi Yönetimi ve Tasarımı konularında başarılı çalışmalar yaptı. Ayrıca, yatırım kredileri, finansal check up, finansal danışmanlık,  kredi ve borç yapılandırması gibi finansal konularda müşterilerine destek vermektedir.

İletişim, Satış ve Pazarlama, Yönetim, Strateji ve Liderlik gibi konularda eğitimler tasarlayarak, insanların ve kurumların gelişimine katkıda bulunmaktan ve etkin sonuçlar almaktan büyük keyif alan İlkehan;

  • BCB- Boğaziçi Counseling for Business'te Kıdemli Danışman olarak görev yapmakta,
  • BUMED-Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği ve
  • Türkiye Finans Yöneticileri Vakfı -  Finans Kulüp üyesidir.

Mehmet Kırca | Kıdemli Danışman / Müşteri Deneyimi Yönetimi

Mehmet Kırca

Üniversite eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümünde tamamladı.

1993 yılında Yapı Kredi’de başladığı kariyerinde, Bireysel Bankacılık iş kolunda Pazarlama alanında çalıştı. Bu kurumdaki 13 yıllık kariyeri boyunca bireysel bankacılık hizmetlerinin geliştirilmesi ve sunumu ile ilgili çalışmaları yönetirken aynı zamanda kurumun birçok dönüşüm projesine liderlik pozisyonunda bulundu. CRM altyapısının süreç, teknoloji ve insan kaynağı tarafında bir bütün olarak geliştirilmesi için gerekli tüm çalışmaları tasarladı ve hayata geçirdi. Pazarlama Direktörü olarak kurumun üst düzey komitelerinde yer aldı ve ilgili görevleri yerine getirdi.

Yapı Kredi’deki kariyerinin ardından Accenture Danışmanlık firmasına geçen KIRCA, 3 yıl boyunca bankacılık yanında medya, ilaç, telekom ve perakende sektöründeki müşteriler için çözümler üretti ve projeler yaptı. Pazarlama ve CRM alanındaki birikimi yanında satış süreç tasarımı, MIS ve sistem altyapısı tasarımı gibi alanlardaki projelerde bilgi birikimini artırdı.

2009 yılında Denizbank’taki Bireysel Bankacılık yeniden yapılanması ile ilgili teklifi değerlendirerek bankacılık sektörüne dönerek 1,5 bu kurumda çalıştı. Ardından ING Bank’ta KOBİ ve Ticari Bankacılık Pazarlama direktörlüğü yaparak her iki kurum için de bazı stratejik projeleri başarıyla tamamladı.

2013 yılında perakende sektöründe 2 adet franchise mağaza alarak girişimcilik ve kendi işini yönetme ile ilgili deneyimlerini geliştiren KIRCA 2,5 yıllık faaliyetin ardından farklı sektör ve konulardaki birikimlerini Danışmanlık alanında değerlendirme yönünü seçti.

2016 başından beri ARGUS danışmanlık bünyesinde Müşteri Deneyimi Yönetimi, CRM, Pazarlama ve Satış süreçlerinin müşteri odaklı olarak yeniden tasarlanması alanlarında çözümler üretmek ve değer yaratmak amacıyla çalışmaktadır.