Loading...

+90 544 147 67 00

  • Argus Danışmanlık

    ARGUS DANIŞMANLIK

    20 YILLIK TECRÜBE • ULUSLARARASI ORTAKLIK VE İŞBİRLİKLER • SONUÇ ODAKLI EKİP
    DAHA FAZLA BİLGİ

HAKKIMIZDA

Argus, ekip üyelerinin 20 yılın üzerindeki uluslararası finans ve ticari bankacılık tecrübesinden gelen bilgi, deneyim ve tecrübelerini kullanarak, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu finansal danışmanlık desteğini vermek üzere kurulmuştur.

Kredi Danışmanlığı Süreci

Kredi onay süreci, kredinin büyüklüğüne, yatırımın özelliklerine bağlı olarak 1 ile 4 ay arasında sonuçlanmaktadır. Süreç detayları aşağıda özetlenmiştir.

Kredi Danışmanlığı Süreci

Farklılığımız

20 yılın üzerinde Türk ve Uluslararası Finansal Piyasalar tecrübesi, Büyüme finansmanında finansal piyasaların maksimum kullanılması, Uluslararası Ortaklıklar ve İşbirlikleri, Türkiye de geniş şirket ve sektör hafızası.

Farklılığımız

Uluslararası Ortaklık

İşbirliği yaptığımız çeşitli kuruluşlar aracılığıyla, yurt içi finans piyasaları yanında yurt dışı finans piyasalarına da ulaşma imkânımız vardır. Özellikle Amerikan Eximbank Kredileri konusunda uzmanlığımız bulunmaktadır.

Uluslararası Ortaklık

EĞİTİMLER

Dünya ile uyumlu, en yeni uygulamaları içeren yenilikçi eğitim içerikleri, tamamen kuruma ve sektöre özel hazırlanan eğitim programları hazırlamaktayız. İş birimi, eğitim ihtiyacı ve katılımcıların hepsini dikkate alarak tasarlanan bu eğitim tasarımlarını yaparken: sektör ile uyumlu teknikler ve örneklerle anlatım ve uygulamalar, davranış değişikliği yaratacak ve kalıcılığı sağlayacak eğitim uygulamalarını kullanmaktayız.

BLOG

Sürdürülebilir Finans

17 Ocak 2023 Salı

Sürdürülebilir Finans

Yatırımcılara finans sağlanmasında çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) hususlarının dikkate alındığı finansman türüdür. Eski ve geleneksel yöntem yatırımcıların yatırım kararlarını yalnızca finansal verilere dayalı olarak almaları iken, günümüzde...

Hizmetlerimiz

18 Ağustos 2019 Pazar

Hizmetlerimiz

Ekibimizce sağlanan hizmetlerin özetini aşağıda sunuyorum:

Danışmanlık Dersleri

16 Ağustos 2019 Cuma

Danışmanlık Dersleri

Temmuz 2014 itibarıyla 23 yıllık bankacılık kariyerimi sonlandırarak, eğitim ve danışmanlık alanında çalışmaya başladım. Bu alanda yaklaşık 5 yıldır yaptığım çalışmalar sonrası edindiğim bazı deneyimleri paylaşmak istiyorum.

FİNANSAL SORUNLARINIZA
ÇÖZÜM BULMAK İSTER MİSİNİZ?

Formumuzu doldurun!